number one
-2 360 Kč
Vasco Translator M3
Běžná cena 7 859 Kč 5 499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 7 859 Kč

Média o nás

national-geographic

Všechny technologie jdou dopředu a to i v oblasti elektronických překladačů řeči. Na trh totiž přichází novinka, kterou. přináší společnost Vasco Electronics působící na trhu od roku 2008, která se za poslední roky dostala v této oblasti doslova na výsluní a nepřestává dále překvapovat.

techzon

Pouze s 20% světové populace se domluvíte anglickým jazykem. Znalost anglického jazyka vám sice umožní se na dovolené často domluvit, nicméně pro komunikaci bez bariér je znalost pouze tohoto jazyka nedostačující.

turistika

Cestování je ve skutečnosti mnohem jednodušší, než si lidé myslí. V dnešní době lze cestovat autem, vlakem, letadlem a čímkoliv co bude na míru naší peněženky. Jednou z častých obav, je nemožnost komunikace s místními kvůli jazykové bariéře.

instory

Vidíte na letišti půjčovnu aut? Mít k dispozici auto by zde mnoho věcí usnadnilo. Použijte Vasco k tomu, abyste si pronajali vozidlo, které se vám líbí, a abyste pochopili podmínky, se kterými souhlasíte.

cdr

Je úžasné, jak moc se lidé na akcích dokázali otevřít, když jsme je začali oslovovat v jejich rodném jazyce s pomocí Vasco Translatoru. Téměř okamžitě se zvýšila jejich sebedůvěra, měli více dotazů a projevili zájem o naši výstavu. Jejich nadšení navíc přilákalo další účastníky.

primazena

Vasco Translator V4 není pouze tip na vánoční dárek. Toto zařízení je klíčem k dorozumívání se s více jak 90% populace na zemi. Díky němu přeložíte mluvené slovo, fotografie a text bez dodatečných nákladů - Vasco Translator V4 zaručuje internet zdarma bez limitu určený pro překladač v téměř 200 světových zemích - navždy!

barrandov

Naštěstí v dnešní době není učení se cizím jazykům jediným řešením. Můžeme sáhnout po elektronickém překladači, který může zahrnovat několik desítek jazyků, nebo i více! Už si nemusíte lámat hlavu nad tím, jak se rychle naučit nový jazyk nebo jak se jazyk naučit sami.

euro

Jazykových překladačů existuje celá řada, avšak právě v tomto případě platí, že není překladač jako překladač. Z toho důvodu se firma se 150 zaměstnanci a pobočkami ve Spojených státech a Evropě rozhodla vytvořit produkt, jenž kromě toho, že nabídne spolehlivý překlad textu i obrazu, nebude závislý na wifi.

metro

Jazykových překladačů existuje celá řada, avšak právě v tomto případě platí, že není překladač jako překladač. Z toho důvodu se firma se 150 zaměstnanci a pobočkami ve Spojených státech a Evropě rozhodla vytvořit produkt, jenž kromě toho, že nabídne spolehlivý překlad textu i obrazu, nebude závislý na wifi.

blesk

Vasco Translator V4 je zařízení, které vám umožňuje porozumět dokonce 108 jazykům. Navíc přichází s bezplatným doživotním přístupem k internetu. Je to proto, že elektronický překladač Vasco Translator V4 má vestavěnou SIM kartu, která se připojuje v téměř 200 zemích bez skrytých nákladů!

Ocenění

Reddot 2022
NY awards
Good design
NY product design
Glomo
Glomo

Mluvící překladače, které odstraní jazykové bariéry

Specializujeme se na výrobu, navrhování a distribuci překladačů vět a textů. Naše produkty sbližují lidi z celého světa. Dbáme na to, aby se význam mluveného slova stal pro posluchače srozumitelným. Použijte náš překladač vět a mluvte s více než 90 % světové populace.

Díky nabídce našich produktů již není nutné najímat osobního tlumočníka nebo překladatele hovořícího více jazyky. S Vasco Translatorem můžete mluvit v 76 jazycích stisknutím tlačítka. Překlad vět a textů nikdy nebyl tak snadný.

Všechny produkty pro hlasový překlad

Zde najdete také doplňkové příslušenství pro překladače vět. Usnadněte si komunikaci co nejlépe.

Mezi naše produkty patří powerbanky, nabíjecí sady, pouzdra a další. Využijte naší nabídky a mějte vše, co potřebujete. Srdcem našich překladačů vět a textů jsou moderní technologie.

Pochopte své okolí v zahraničí

S překladači vět Vasco můžete číst a rozumět zahraničním novinám, jídelním lístkům a informačním tabulím. To vše je možné díky funkci překladu fotografií, která podporuje 108 jazyků.

Vydejte se do zahraničí a dobře porozumějte svému okolí. Objednejte si své oblíbené jídlo a přečtěte si o místních zajímavostech na informační tabuli. Použijte perfektní překladač vět a v cizí zemi se díky tomu ciťte bezpečně.

Žádné skryté poplatky

Naší prioritou je poskytnout vám smysluplný a kompletní okamžitý překlad. Naše překladače vět a textů jsou připravena k použití ihned po vybalení, což znamená, že není nutné stahovat a instalovat žádný další software.

Naše produkty jsou také dodávány s vestavěnou SIM kartou, která poskytuje bezplatný internet pro překlady v téměř 200 zemích. Zapomeňte na náklady na internet při cestách do zahraničí. Jen relaxujte a prožijte své cesty naplno!