Enjoying life with Vasco Translator

MultiTalk

Chat s automatickým překladem

Spojte se s lidmi z vaší pracovní organizace

Máte kolegy, kteří mluví různými jazyky? Přátelíte se s lidmi z celého světa? Nebo možná plánujete pracovat v zahraničí? V každém případě může být dobré se s nimi spojit tak, že budete mluvit jejich vlastním jazykem. Jak to udělat?

Připravili jsme pro vás MultiTalk! Jedná se o vícejazyčnou chatovací aplikaci, která vám umožňuje chatovat v různých jazycích. Všechny zprávy jsou překládány obratem.

Vše, co potřebujete, je aplikace z Google Play Store nebo App Store. MultiTalk můžete také pohodlně používat ve svých Vasco překladačích. Podívejte se, jak začít:

 • Vytvořte vícejazyčný chat a pozvěte až 100 účastníků
 • Chcete-li se připojit, použijte QR kód nebo zadejte název konverzace
 • Vyberte si preferovaný jazyk a chatujte s automatickým překladem
vasco device
vasco device

Snadný a intuitivní vícejazyčný překladač chatu

MultiTalk je jednoduchý a snadno se používá. Stačí vytvořit chat, zadat název a pozvat ostatní. Všichni členové si mohou vybrat svůj preferovaný jazyk a poté v něm mluvit nebo psát zprávy. Můžete chatovat v různých jazycích, ale všemu rozumíte!

Jak to funguje? No, je to jednoduché! MultiTalk udělá veškerou práci, aby vaše zprávy přeložil mrknutím oka do preferovaného jazyka každého člena chatu.

 • Chatujte v různých jazycích, které jsou překládány obratem
 • Mluvte a přijímejte zprávy v preferovaném jazyce
 • Používejte aplikaci s intuitivním a jednoduchým designem rozhraní

Chat s překladem: Spolehlivý a přesný

Naše vícejazyčná chatovací aplikace má 10 překládacích motorů, což je o 9 více než většina alternativ. Ale co to přesně znamená?

Každý jazykový pár je překládán pomocí zdroje, který zajišťuje nejlepší možný výsledek. Díky tomu se můžete spolehnout na to, že překlad textu je správný a přesný. Je to důležité zejména pro vzácné jazykové páry, např. angličtina-japonština, němčina-mandarínština nebo francouzština-ukrajinština, jsou překládány s vysoce kvalitními výsledky. Tímto způsobem mohou všichni členové chatovat s překladem, který nezpůsobí žádná nedorozumění.

 • Chat s automatickým překladem s přesností 96 %
 • Spolehněte se na vysokou kvalitu i u vzácných jazykových párů
 • Vyhněte se nedorozuměním s tímto vícejazyčným chatovým překladačem
vasco device
vasco device

Textujte pohodlně, ať jste kdekoliv

MultiTalk je k dispozici ve Vasco Translatoru V4. Stejně jako každé jiné naše zařízení je dodáváno s vestavěnou SIM kartou, která se připojuje k internetu v téměř 200 zemích. Je to zdarma, neomezené a na celý život!

Díky tomu je to skvělá investice pro všechny vaše cesty do zahraničí. Chatujte s překladem, i když jste v zahraničí, a zapomeňte na drahé poplatky za roaming!

 • Užijte si bezplatný internet pro překlady v téměř 200 zemích
 • Ušetřete na nákladech během použití pro obchodní účely v zahraničí
 • Spojte se s lidmi z celého světa bez omezení

Více než jen vícejazyčný překladač chatu

Je užitečné chatovat v různých jazycích se svými přáteli a spolupracovníky. Ale pokud jde o Vasco Translator, je toho mnohem víc.

Chtěli byste porozumět více než 90 % světové populace? Kromě elektronického překladače chatů naše zařízení nabízejí mnoho dalších funkcí, které vám umožní vytvořit správnou sadu nástrojů pro práci a cestování.

S Vasco Translatorem se cítíte jako místní, ať jste kdekoli. Podívejte se na další funkce níže:

Více se o nich dozvíte níže:

vasco device

Produkty s touto funkcí

Vasco Translator V4

Větší obrazovka a maximální pohodlí

Vasco Translator M3

Překladač kapesní velikosti