Čím je Vasco?

Vasco se zrodilo z jednoduchého, ale silného důvodu: umožnit lidem, aby si navzájem rozuměli.

number one

Náš příběh

Společnost Vasco byla založena v roce 2008 Maciejem Góralskim, podnikatelem a zdravotníkem, který viděl skutečnou a hmatatelnou potřebu elektronických překladačů na trhu. S touto myšlenkou a cílem se naše společnost rozrostla a stala jedním z lídrů na trhu překladatelských zařízení.

Naším nejdůležitějším úkolem je usnadnit komunikaci všem lidem, kteří mluví různými jazyky. S našimi zařízeními mohou lidé zapomenout na nedorozumění a jazykové bariéry, díky čemu se mohou soustředit na nové výzvy, objevování světa nebo rozvoj svého podnikání.

Jsme hrdí na to, že jsme dokázali ujít až tak dalekou cestu. Zpočátku bylo Vasco malou skupinou nadšenců, kteří chtěli popularizovat elektronické překladače. Nyní naši rodinu tvoří téměř 200 jedinců z 20 zemí a 4 kontinentů. Všechny námi prodávaná zařízení si sami navrhujeme a vyrábíme, protože v naší společnosti máme také odborníky na lingvistiku, design a vývoj softwaru.

Kromě individuálním klientům, dodáváme naše překladače také do hotelů, restaurací, škol, úřadů a nemocnic. Podporujeme také několik organizací, veřejných i soukromých

Vasco v průběhu let

  • Uvedení společnosti Vasco na trh

  • Otevření internetových obchodů v Německu, Francii, Velké Británii, Itálii a Španělsku

  • První Vasco Translator

  • První zařízení Vasco Traveler

  • Otevření internetových obchodů v USA, Maďarsku, České republice, Slovensku a Rumunsku

  • Uvedení Vasco Mini 2

  • Otevření internetových obchodů ve Švédsku, Norsku a Finsku

  • Uvedení Vasco Translatoru M3

  • Otevření internetového obchodu v Japonsku

  • Uvedení Vasco Translatoru V4

Naše mise

„Pokud mluvíte s člověkem jazykem, kterému rozumí, promlouváte mu do hlavy. Když s ním budete mluvit jeho rodným jazykem, promlouváte mu do srdce."

Nelson Mandela

Vasco znamená lidé

ceo

Maciej Góralski

Zakladatel a CEO

linkedin

director business

Radosław Studnicki

Ředitel obchodního rozvoje

linkedin

head of software

Tomasz Stomski

Ředitel vývoje produktů

linkedin

Seznamte se se zakladatelem a CEO

Maciej Góralski, zakladatel a majitel společnosti, vystudoval řadu oborů, jako jsou finance, marketingový management a lékařská věda. Cestování a záchranářství jsou Maciejovými vášněmi, které byly jeho inspirací pro nápady a řešení používaná v zařízeních Vasco.

„Pracoval jsem jako dobrovolný záchranář na pohotovostním oddělení nemocnice. Více než kdy předtím jsem tam viděl důležitost rychlé a přesné komunikace. Nezáleží na tom, kde jste, doma nebo v zahraničí, efektivní komunikace je v mnoha situacích klíčová."

Zrodil se nápad propagovat překladatelská řešení. Maciej začal jednoduchým prodejem zařízení, která byla již na trhu dostupná. Ale postupem času a nabytými zkušenostmi bylo zřejmé, že je třeba dosáhnout většího cíle.

A tak jsme ve Vasco zahájili výrobu našich současných zařízení.

Poznejte nás lépe

Mohli bychom hodiny mluvit o tom, co nás pohání a dělá z Vasco Electronics víc než jen skupinu pracovních kolegů. Pevně však věříme, že fotka vydá za tisíce slov. A tak je tomu i v tomto případě.