O společnosti Vasco Electronics

Vasco Electronics - Pokročilá technologie pro každého

Jsme mezinárodní společností, a mezi sebou mluvíme v mnoha jazycích. Naší specialitou jsou jazyky a vývoj elektronického překladače, na kterém pracujeme již mnoho let. Působíme a zaměstnáváme lidi po celém světě, v Evropě, Spojených státech, Číně a také jihovýchodní Asii. Cítíme se dobře v multikulturním prostředí a rádi se učíme novým věcem.

Od počátku existence naší společnosti klademe důraz především na výrobu a vylepšování překladačů řeči a elektronických slovníků. Náš kvalifikovaný tým odborníků vyvinul inovativní elektronický překladač Vasco Translator, který umožňuje komunikaci ve více než 50 jazycích. To byl však pouze začátek našich úspěchů.

Náš tým odborníků vyvinul nejmodernější a zároveň snadno ovladatelné multifunkční zařízení, které jsou používaná jako jednoduché komunikátory a jako komplexní mobilní zařízení pro cestující.

Vasco to nejsou jen elektronické překladače. Jsou to také programátoři se specializacemi v různých oborech. Na tomto základě byla založena společnost Vasco Technologies, která poskytuje služby v oblasti IT.

about us

Jak vznikla společnost Vasco Electronics

Vasco Electronics založil Maciej Góralski, který je majitelem a výkonným ředitelem společnosti. Maciej jako vycvičený zdravotní záchranář věděl ze své každodenní práce, že schopnost někomu porozumět může zachránit život. Jeho touha porozumět a pomoci pacientům ho přiměla hledat způsoby, jak efektivně umožnit komunikaci mezi lidmi hovořícími různými jazyky, a tak se začal zajímat o elektronické překladače. Fascinován možnostmi, ale nespokojený s tím, co trh nabízí, shromáždil ty správné lidi, aby vyvinuli lepší překladová zařízení, a tímto způsobem založil společnost Vasco Electronics. Dnes jsou překladače společnosti Vasco široce uznávána jako nejlepší překladatelská zařízení na trhu, která používají jak jednotlivi cestovatelé, tak společnosti nebo profesionálové z celého světa - a samozřejmě i zdravotníci.

Naše mise

Od samého začátku se naší misí stalo pomáhání lidem domluvit se.

Díky naším elektronickým překladačům můžete komunikovat ve více než 50 světových jazycích, kterými mluví téměř 90% lidí na celém světě. Náš překladač využijete jak na služební cestě tak na dovolené. Naším úkolem je Vám pomoct prolomit veškeré jazykové bariéry.

Naše výrobky jsou jednoduché, rychlé a intuitivní. Nemusíte se obávat, že budete mít problém s jejich ovládáním, protože stačí, že je vytáhnete z krabice a ihned můžete začít komunikovat s jinými lidmi v jazyce, kterému jste ještě před chvíli nerozuměli!

Pečujeme o naše zákazníky

Názory našich zákazníků bereme velice vážně. Posloucháme jejich příběhy a poznáváme jejich potřeby. Právě na základě toho, jsme vytvořili Vasco Translator, který vyvíjíme každý den.

Naším zákazníkům po celém světě zajišťujeme podporu ve více než 10 jazycích. Stačí, že nám sdělíte co potřebujete a my přizpůsobíme naše výrobky Vašim potřebám.

Jsme zde k Vaší dispozici. Rádi Vám s čímkoliv poradíme, a pomůžeme Vám při výběru překladače, nebo odpovíme na jakékoliv dotazy. Stačí, že nám zavoláte nebo napíšete zprávu.

Vasco Electronics ve světě

Máme logistická centra po celém světě. Máme také obchodní zastoupení ve Spojených státech, Polsku, Německu, Francii, Itálii, Španělsku, České republice, Slovensku, Maďarsku a v Číně.

Spolupracujeme také s partnery v Nizozemsku, Indii, Indonésii a Malajsii.

Naše výrobky jsou k Vaší dispozici v největších evropských zemích, USA, Kanadě a zemích jihovýchodní Asie. Můžete si je zakoupit jak v našich specializovaných internetových obchodech, tak i na oblíbených e-shopech s elektronikou.

Vasco in the world map

Neustále se vyvíjíme a rosteme. Pokud s námi chcete začít spolupracovat a nemůžete najít našeho zástupce ve Vaší zemi - kontaktujte nás!

Naše výrobky

Naše nabídka v současné době má 2 řady výrobků:

Vasco M3

Vasco Translator M3

přesný, kapesní, inovační překladač řeči

Vasco Translator

Vasco Translator

mobilní zařízení navržené speciálně pro cestovatele

shop and office translator

Vasco Shop & Office Translator

elektronický překladač pro obchody,

kanceláře a veřejné instituce

Pracujeme také nad jinými projekty, mezi jinými:

Vasco City Guide

mobilní průvodce po Vašem městě určený pro hotely

Horse Manago

komplexní aplikace určená pro milovníky jízdy na koni a majitele stájí

Naše výrobky jsou používané tisíci lidmi po celém světě. Naše elektronické překladače dodáváme do škol, nemocnic, policejních stanic, celních a vězeňských služeb, soudů a obchodů. Jsme všude tam, kde je potřeba komunikovat s cizinci, učit se jazyky a kde překlady usnadňují vzájemné porozumění.

hospitals

Nemocnic

armies

Celních a vězeňských služeb

schools

Škol

Vasco Electronics
  • Pokud potřebujete produkt, který jsme ještě nestihli vyvinout - kontaktujte nás! Přizpůsobíme se Vašim požadavkům!
  • Můžete nás kontaktovat v jakékoliv záležitosti!
  • Chcete některý z našich produktů vyzkoušet ? Zveme Vás k nákupu a poté začněte testovat! Pokud Vám zařízení nebude vyhovovat, jednoduše je vraťte a peníze Vám budou vráceny v plné výši.
  • Pokud se chcete připojit k našemu týmu - odešlete žádost prostřednictvím našeho webu.
  • Děkujeme za projevení zájmu o naši společnost!