Média o společnosti Vasco Electronics

Forbes

Časopis popsal Mini 2 jako "Velmi promyšleně vyrobený produkt, který je dodáván s vestavěnou mezinárodní SIM kartou, takže funguje bezdrátově (bez nutnosti připojení k síti Wi-Fi) v 150 zemích".

Tech Princess

Překladač Vasco Translator Mini 2 získal ocenění GSMA Global Mobile Award 2020 (GLOMO) jako „Best Connected Consumer Device“.

Entertainment Focus

Mini 2, oproti svým předchůdcům, přichází s vlastní předinstalovanou SIM kartou, takže již nemusíte překladač připojovat k telefonu nebo síti wifi.

Business People

Malé a velké řešení, které usnadňují náš vztah s technologií. Inovace je skutečně na dosah

Good Morning San Diego

Je to fantastické zařízení pro každého! Good Morning San Diego představil Vasco Mini 2 jako kvalitní překladač objevený na výstavě CES v LasVegas!

GQ Italia

Vánoce 2019, nejlepší technické zařízení pro ty, kteří hodně cestují. Vasco mini 2 byl vybrán jako jedna z nejlepších technologických vychytávek na Vánoce!

Vanity Fair Italia

"Nejlepší nápady na dárky, které ohromí každého svými technologickými vychytávkami" Italské vydání Vanity Fair vybralo nejlepší překladač společnosti Vasco jako nejlepší vánoční dárek.

My Company Polska

„Jejich překladače používají Scotland yard, nemocnice a také vězeňská služba v Polsku. Nabízejí přes 50 jazyků, které umožňují komunikaci s 95 procenty světa. Elektronické překladače z krakovské společnosti Vasco Electronics dobývají svět!“

Polska The Times

"Pro zajištění stálého přístupu elektronických překladačů k internetu, potřebného pro překlady, Vasco Electronics spolupracuje s 700 telekomunikačními operátory po celém světě. Právě díky tomu naše zařízení funguje ve 150 zemích ..."

Rzeczpospolita

„Společnost, kterou spravuje Maciej Góralski, se stala důležitým hráčem v celo světovém trhu elektronických překladačů. Zařízení využívají nejen turisté, ale také civilní, záchranné a uniformované služby".

Gazeta Wyborcza

„Malé elektronické překladače hlasu a slovníky pro mobilní zařízení jsou navrženy tak, aby usnadnily život všem cestujícím do zahraničí, zejména turistům a podnikatelům cestujícím po celém světě.“