number one

Vasco Translator V4

Univerzální překladač se 108 jazyky a doživotním internetem zdarma

 • Hlasový překladač: Mluvte v 76 jazycích
 • Foto překladač: Rozumějte 108 jazykům
 • Překladač textu: Rozumějte 90 jazykům
 • Internet zdarma: Používejte bez omezení pro překlady
 • Rychlý překlad: Počkejte cca 0,5 sekundy.
 • Velká 5palcová obrazovka: Zřetelně uvidíte text na zařízení
 • Výkonné reproduktory: Spolehněte se na hlasitost až 99 dB
 • Odolnost: Odolá nárazům a stříkající vodě

vyberte barvu:

9 989 Kč

-2 360 Kč
Vasco Translator M3

Vasco Translator M3

Okamžitý překladač s doživotním Internetem zdarma

 • Hlasový & Foto překladač: Mluvte v 76 jazycích
 • Internet zdarma: Používejte bez omezení pro překlady
 • Vysoká přesnost: Důvěřujte překladu s přesností 96 %
 • Rychlá komunikace: Získejte výsledky za ~0,5 sekundy
 • Nadčasový Design: Spolehněte se na oceněnou uživatelskou přívětivost

vyberte barvu:

Běžná cena 7 859 Kč 5 499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 7 859 Kč

Média o nás

national-geographic

Všechny technologie jdou dopředu a to i v oblasti elektronických překladačů řeči. Na trh totiž přichází novinka, kterou. přináší společnost Vasco Electronics působící na trhu od roku 2008, která se za poslední roky dostala v této oblasti doslova na výsluní a nepřestává dále překvapovat.

techzon

Pouze s 20% světové populace se domluvíte anglickým jazykem. Znalost anglického jazyka vám sice umožní se na dovolené často domluvit, nicméně pro komunikaci bez bariér je znalost pouze tohoto jazyka nedostačující.

turistika

Cestování je ve skutečnosti mnohem jednodušší, než si lidé myslí. V dnešní době lze cestovat autem, vlakem, letadlem a čímkoliv co bude na míru naší peněženky. Jednou z častých obav, je nemožnost komunikace s místními kvůli jazykové bariéře.

instory

Vidíte na letišti půjčovnu aut? Mít k dispozici auto by zde mnoho věcí usnadnilo. Použijte Vasco k tomu, abyste si pronajali vozidlo, které se vám líbí, a abyste pochopili podmínky, se kterými souhlasíte.

cdr

Je úžasné, jak moc se lidé na akcích dokázali otevřít, když jsme je začali oslovovat v jejich rodném jazyce s pomocí Vasco Translatoru. Téměř okamžitě se zvýšila jejich sebedůvěra, měli více dotazů a projevili zájem o naši výstavu. Jejich nadšení navíc přilákalo další účastníky.

primazena

Vasco Translator V4 není pouze tip na vánoční dárek. Toto zařízení je klíčem k dorozumívání se s více jak 90% populace na zemi. Díky němu přeložíte mluvené slovo, fotografie a text bez dodatečných nákladů - Vasco Translator V4 zaručuje internet zdarma bez limitu určený pro překladač v téměř 200 světových zemích - navždy!

barrandov

Naštěstí v dnešní době není učení se cizím jazykům jediným řešením. Můžeme sáhnout po elektronickém překladači, který může zahrnovat několik desítek jazyků, nebo i více! Už si nemusíte lámat hlavu nad tím, jak se rychle naučit nový jazyk nebo jak se jazyk naučit sami.

euro

Jazykových překladačů existuje celá řada, avšak právě v tomto případě platí, že není překladač jako překladač. Z toho důvodu se firma se 150 zaměstnanci a pobočkami ve Spojených státech a Evropě rozhodla vytvořit produkt, jenž kromě toho, že nabídne spolehlivý překlad textu i obrazu, nebude závislý na wifi.

metro

Jazykových překladačů existuje celá řada, avšak právě v tomto případě platí, že není překladač jako překladač. Z toho důvodu se firma se 150 zaměstnanci a pobočkami ve Spojených státech a Evropě rozhodla vytvořit produkt, jenž kromě toho, že nabídne spolehlivý překlad textu i obrazu, nebude závislý na wifi.

blesk

Vasco Translator V4 je zařízení, které vám umožňuje porozumět dokonce 108 jazykům. Navíc přichází s bezplatným doživotním přístupem k internetu. Je to proto, že elektronický překladač Vasco Translator V4 má vestavěnou SIM kartu, která se připojuje v téměř 200 zemích bez skrytých nákladů!

Ocenění

Reddot 2022
NY awards
Good design
NY product design
Glomo
Glomo

Přesný překladač pro každého

Elektronické překladače do kapsy Vasco jsou navrženy s myšlenkou pomoct lidem v komunikaci a překonávání jazykových bariér. Naše překladače mají navíc další užitečné funkce jako je překlad hlasu, fotografií a textu. Na rozdíl od jiných prodejců fungují zařízení Vasco hned po vybalení. Automaticky se připojují k mobilním sítím GSM v téměř 200 zemích bez registrace SIM karty, předplatného nebo dalších poplatků za dobíjení.

Jazykové bariéry již nebudou problémem. Stačí si vzít elektronický překladač Vasco a můžete mluvit s více než 90 % světové populace.

Pochopte své okolí v zahraničí

Díky našim elektronickým tlumočníkům nejsou takové aktivity, jako je stravování v restauraci v cizí zemi, žádnou výzvou – udělejte fotografii a pochopíte menu a bez obav si objednejte si své oblíbené jídlo. Pokud plánujete pracovat v zahraničí, přeložte si smlouvu, abyste věděli, čemu se upisujete. Naše kapesní překladače vám pomohou!

Vydejte se do zahraničí, cíťte se bezpečně a porozumějte svému okolí s elektronickým překladačem do kapsy Vasco.

Nejlepší elektronický překladač

Vasco Translator V4 je vynikajícím příkladem jednoho z našich elektronických tlumočníků. Tento přesný překladač vám umožní mluvit jako místní kdekoli na světě, takže se nikdy nebudete cítit ztraceni v cizí zemi. Už žádné těžké slovníky nebo nepohodlné gestikulování – buďte srozumitelní komukoli a kdekoli a rozumějte všemu, co vám říkají.

Elektronický překladač do kapsy Vasco se vejde do každé kapsy a má intuitivní rozhraní. Snadno se používá i těm, kterým moderní technologie připadají obtížné.

Žádné další náklady

Naše elektronické překladače také poskytují bezplatný doživotní přístup k internetu pro překlady v téměř 200 zemích. To je možné díky speciální SIM kartě, která se v překladači nachází již při nákupu. Žádné skryté náklady ani nutný dodatečný software k instalaci – vše, co potřebujete, je již uvnitř vašeho kapesního překladače Vasco.

Cestujte po světě a přestaňte se starat o náklady na internet v zahraničí. Vše, co potřebujete k překladu, už máte v kapse.