Pracujte například jako elektrikář v Německu, pokojská nebo stavební dělník? Mluvte s kolegy z práce ve svém rodném jazyce.

Vasco Translator V4

S Vasco Translatorem budete:

Vasco working abroad

Se citit sebejistě během pracovního pohovoru

Chcete vědět vše o pracovní pozici? Nebo možná chcete projednat mzdová očekávání jasným a transparentním způsobem? Díky Vasco Translatoru to všechno budete vědět. Shromážděte znalosti potřebné k zahájení své kariéry v zahraničí a ciťte se bezpečně.

Vasco travel

Přeložte popis pracovní pozice, požadavky a dokumenty

Čiňte informovaná rozhodnutí a vyhýbejte se nevýhodným nabídkám. Vyfoťte text pomocí překladače Vasco a pochopte všechny potřebné detaily pracovní smlouvy. Akceptujte pouze důvěryhodné nabídky.

Vasco Business

V práci mluvte svobodně a pohodlně

Abyste se v zahraničí cítili dobře, je dobré znát místní jazyk. Díky Vasco Translatoru budete mluvit 76 jazyky. Mikrofon s redukcí hluku v pozadí a hlasité reproduktory vás nezklamou ani na těch nejhlasitějších pracovištích.

Vasco public services

Socializujte se se svými spolupracovníky bez jakýchkoli překážek

Při práci na stavbě v zahraničí pravděpodobně potkáte velké množství lidí z celého světa. Díky aplikaci MultiTalk můžete mluvit se všemi bez jakýchkoli překážek. Každý člověk používá svůj rodný jazyk a všichni si navzájem rozumějí. Pracujte a komunikujte s lidmi z celého světa.

Hodnocení zákazníků

"Díky překladači, jsem hned první den v práci věděla vše, o svých povinnostech"

Karel, skladník

Jana je pokojská a pracuje v zahraničí

Nemá problém se domluvit s hotelovými hosty ani se svými nadřízenými

Jakub je elektrikář a pracuje v zahraničí

nemá problém si v cizí zemi poradit, protože velmi dobře rozumí svému okolí

Jan je bagrista pracující v zahraničí

provádění stavebních prací je pro něj jednodušší, protože je Jan může jednoduše konzultovat s kolegy.

Klíčové funkce

texts icon

Hlasový
překlad

Užijte si plynulou konverzaci s okamžitým překladem

camera icon

Foto
překladač

Pochopte menu, rozvrh, varovný signál atd.

translation icon

Až 108
jazyků

Spojte se s více než 90 % světové populace

LTE icon

Internet
zdarma

Užijte si bezplatný doživotní internet pro překlady

Který překladač Vasco zvolit

Vasco Translator V4

Větší obrazovka a maximální pohodlí

Vasco Translator M3

Překladač kapesní velikosti

Média o nás

national-geographic

Všechny technologie jdou dopředu a to i v oblasti elektronických překladačů řeči. Na trh totiž přichází novinka, kterou. přináší společnost Vasco Electronics působící na trhu od roku 2008, která se za poslední roky dostala v této oblasti doslova na výsluní a nepřestává dále překvapovat.

techzon

Pouze s 20% světové populace se domluvíte anglickým jazykem. Znalost anglického jazyka vám sice umožní se na dovolené často domluvit, nicméně pro komunikaci bez bariér je znalost pouze tohoto jazyka nedostačující.

turistika

Cestování je ve skutečnosti mnohem jednodušší, než si lidé myslí. V dnešní době lze cestovat autem, vlakem, letadlem a čímkoliv co bude na míru naší peněženky. Jednou z častých obav, je nemožnost komunikace s místními kvůli jazykové bariéře.

instory

Vidíte na letišti půjčovnu aut? Mít k dispozici auto by zde mnoho věcí usnadnilo. Použijte Vasco k tomu, abyste si pronajali vozidlo, které se vám líbí, a abyste pochopili podmínky, se kterými souhlasíte.

cdr

Je úžasné, jak moc se lidé na akcích dokázali otevřít, když jsme je začali oslovovat v jejich rodném jazyce s pomocí Vasco Translatoru. Téměř okamžitě se zvýšila jejich sebedůvěra, měli více dotazů a projevili zájem o naši výstavu. Jejich nadšení navíc přilákalo další účastníky.

primazena

Vasco Translator V4 není pouze tip na vánoční dárek. Toto zařízení je klíčem k dorozumívání se s více jak 90% populace na zemi. Díky němu přeložíte mluvené slovo, fotografie a text bez dodatečných nákladů - Vasco Translator V4 zaručuje internet zdarma bez limitu určený pro překladač v téměř 200 světových zemích - navždy!

barrandov

Naštěstí v dnešní době není učení se cizím jazykům jediným řešením. Můžeme sáhnout po elektronickém překladači, který může zahrnovat několik desítek jazyků, nebo i více! Už si nemusíte lámat hlavu nad tím, jak se rychle naučit nový jazyk nebo jak se jazyk naučit sami.

euro

Jazykových překladačů existuje celá řada, avšak právě v tomto případě platí, že není překladač jako překladač. Z toho důvodu se firma se 150 zaměstnanci a pobočkami ve Spojených státech a Evropě rozhodla vytvořit produkt, jenž kromě toho, že nabídne spolehlivý překlad textu i obrazu, nebude závislý na wifi.

metro

Jazykových překladačů existuje celá řada, avšak právě v tomto případě platí, že není překladač jako překladač. Z toho důvodu se firma se 150 zaměstnanci a pobočkami ve Spojených státech a Evropě rozhodla vytvořit produkt, jenž kromě toho, že nabídne spolehlivý překlad textu i obrazu, nebude závislý na wifi.

blesk

Vasco Translator V4 je zařízení, které vám umožňuje porozumět dokonce 108 jazykům. Navíc přichází s bezplatným doživotním přístupem k internetu. Je to proto, že elektronický překladač Vasco Translator V4 má vestavěnou SIM kartu, která se připojuje v téměř 200 zemích bez skrytých nákladů!

Ocenění

Reddot 2022
NY awards
Good design
NY product design
Glomo
Glomo