Pracujte například jako elektrikář v Německu, pokojská nebo stavební dělník? Mluvte s kolegy z práce ve svém rodném jazyce.

Vasco Translator V4

S Vasco Translatorem budete:

Vasco working abroad

Se citit sebejistě během pracovního pohovoru

Chcete vědět vše o pracovní pozici? Nebo možná chcete projednat mzdová očekávání jasným a transparentním způsobem? Díky Vasco Translatoru to všechno budete vědět. Shromážděte znalosti potřebné k zahájení své kariéry v zahraničí a ciťte se bezpečně.

Vasco travel

Přeložte popis pracovní pozice, požadavky a dokumenty

Čiňte informovaná rozhodnutí a vyhýbejte se nevýhodným nabídkám. Vyfoťte text pomocí překladače Vasco a pochopte všechny potřebné detaily pracovní smlouvy. Akceptujte pouze důvěryhodné nabídky.

Vasco Business

V práci mluvte svobodně a pohodlně

Abyste se v zahraničí cítili dobře, je dobré znát místní jazyk. Díky Vasco Translatoru budete mluvit 76 jazyky. Mikrofon s redukcí hluku v pozadí a hlasité reproduktory vás nezklamou ani na těch nejhlasitějších pracovištích.

Vasco public services

Socializujte se se svými spolupracovníky bez jakýchkoli překážek

Při práci na stavbě v zahraničí pravděpodobně potkáte velké množství lidí z celého světa. Díky aplikaci MultiTalk můžete mluvit se všemi bez jakýchkoli překážek. Každý člověk používá svůj rodný jazyk a všichni si navzájem rozumějí. Pracujte a komunikujte s lidmi z celého světa.

Hodnocení zákazníků

"Díky překladači, jsem hned první den v práci věděla vše, o svých povinnostech"

Karel, skladník

Jana je pokojská a pracuje v zahraničí

Nemá problém se domluvit s hotelovými hosty ani se svými nadřízenými

Jakub je elektrikář a pracuje v zahraničí

nemá problém si v cizí zemi poradit, protože velmi dobře rozumí svému okolí

Jan je bagrista pracující v zahraničí

provádění stavebních prací je pro něj jednodušší, protože je Jan může jednoduše konzultovat s kolegy.

Klíčové funkce

Hlasový
překlad

Užijte si plynulou konverzaci s okamžitým překladem

Foto
překladač

Pochopte menu, rozvrh, varovný signál atd.

Až 108
jazyků

Spojte se s více než 90 % světové populace

Internet
zdarma

Užijte si bezplatný doživotní internet pro překlady

Který překladač Vasco zvolit

Větší obrazovka a maximální pohodlí

Vasco Translator M3

Překladač kapesní velikosti

Média o nás

Ocenění