-30%
Free Internet Vasco Mini 2

Překladač Vasco Mini 2

Mluvte ve více než 50 jazycích bez omezení!

  • Internet zdarma a bez limitu na překlady ve 150 zemích světa navždy!
  • překlad řeči ve více než 50 jazycích
  • šikovný tvar, jednoduché ovládání
  • perfektní výslovnost
Dodání 0 CZK

Dodání 0 CZK

Bezpečná platba

Bezpečná platba

14 dnů na vrácení zboží

14 dnů na vrácení zboží

Cena: 6 611 Kč

Ušetříte: 1 983 Kč

Nová cena

4 628 Kč

Seznamte se s hlasovým překladačem Vasco Mini 2, který je zde, aby vám pomohl komunikovat po celém světě ve více než 50 jazycích - a je jedno, že nemluvíte žádným z nich. Pomocí Vasco Mini 2 si můžete najít nové přátele kdekoli a kdykoli.

Internet zdarma

Překladače řeči fungují pouze s připojením k internetu. Překladač Vasco Mini 2 má vestavěnou mezinárodní SIM kartu, která umožňuje bezplatné a neomezené používání internetu na překlady ve více než 150 zemích. Žádné měsíční poplatky, žádné poplatky za obnovení, žádné limity, zcela zdarma, jako nikdo jiný na trhu

Internet zdarma

Elektronický překladač řeči do kapsy

Zapomeňte na zastaralé slovníky a konverzační příručky. Díky Vasco Mini 2 můžete navázat nové známosti kdekoliv na světě. A nemusíte znát žádný cizí jazyk.

Mini 2 překládá rychle a bezchybně. Stačí si zvolit jazyk, ve kterém chcete hovořit a následně si užívat pohodlný rozhovor! A to vše díky zařízení, které se vejde do každé kapsy!

Všechny tyto funkce nám pomohly získat cenu GSMA 2020 Global Mobile Award (GLOMO) v kategorii Best Connected Consumer Device. Porota popsala Vasco Mini 2 jako „Inteligentní, specifický produkt, který rozumí potřeby zákazníků - tato společnost si zachovala jednoduchost a zaměřila se na to, aby překladač byl praktický a dobře fungoval při práci.“

glomo-award

Odložte slovník a začněte opravdovou konverzaci.

Představte si, že jste v zahraničí a potřebujete se zeptat na cestu. Anebo máte obchodního partnera v Číně a nemůžete se domluvit? Všichni to známe. To trapné ticho a neúspěšné pokusy domluvit se rukama a nohama.

Elektronický překladač Vasco je právě na to, aby se takovým situacím předcházelo, protože díky němu trefíte do cíle a promluvíte si s každým a o všem - tak jako byste znali více než 50 jazyků!

vasco mini2

Jak to funguje?

Stačí, že zapnete zařízení, zvolíte jazyky a můžete začít konverzovat. Vasco Mini 2 rozezná co jste vyslovili, přeloží to do Vámi zvoleného jazyka a pokud má cílový jazyk podporu výslovnosti tak překlad vysloví hlasem rodilého mluvčího.

Mini 2 play

Velmi jednoduché ovládání - funguje okamžitě!

Bojíte se technologií? Odložte tento strach a vezměte do ruky Vasco Mini 2. Díky jeho intuitivnímu menu a velkým tlačítkám je používání zařízení nejnovější generace velmi jednoduché. Navíc! Stačí vytáhnout překladač z krabice a začít rozhovor - bez konfigurace, kupování SIM karty - ihned!

icon1
Přesný mikrofon s redukcí šumů
icon2
Internet zdarma na překlady 4G ve 160 zemích
icon3
Přesná výslovnost jako od rodilého mluvčího
icon4
Velká kapacita baterie - až 160 hod. pohotovostního režimu
icon5
Intuitivní navigace
icon6
2” dotyková obrazovka
icon7
Pevný kryt
icon8
6 překládacích zdrojů
icon9
Reproduktor 84 dB pro práci v každých podmínkách
icon10
Pohodlná, konvexní tlačítka

Vítěz žebříčků

Důvěřujte odborníkům. Je to spolehlivý překladač řeči. Nejsou přesnější překlady, které navíc fungují tak rychle. A nikdo jiný Vám nedá možnost používat zařízení zdarma a bez omezení. Překladač Vasco Mini 2 opět vyhrál žebříček nejlepších elektronických překladačů!

Proč je Vasco Mini 2 nejlepším překladačem na světe?

Mini 2 má zabudovanou tovární SIM kartu s internetem bez limitu, a to zcela zdarma na překlady ve více než 150 zemích světa. Bez dodatečných poplatků a navždy.

Navíc se zařízení připojuje k hlavnímu serveru, díky čemu je překlad téměř okamžitý a Vaše data jsou v bezpečí. Vasco Mini 2 překládá také s větší přesností než ostatní zařízení tohoto typu, protože využívá 6 překládacích zdrojů, kdy si zvolí pro daný jazykový pár vždy ten nejvhodnější.

Aktualizace doživotně zdarma

Software Vasco Mini 2 je neustále vylepšován, díky čemu jsou překlady čím dále tím přesnější. Jako dárek od nás získáváte aktualizace systému doživotně zdarma, které stáhnete a nainstalujete pomocí jednoho tlačítka!

Aktualizace doživotně zdarma... Update

Vasco Mini 2 podporuje více než 50 jazyků

Rozeznává řeč, překládá a vyslovuje překlad nahlas dokonce i v hlasitém prostředí. Podívejte se na seznam jazyků a funkcí podporovaných zařízením Vasco Mini 2.

[langs_list]

Specifikace

Mini 2 Rozměry
Displej 2”, TFT 240*320
Procesor MT6735
RAM 1 GB
ROM 8 GB
Baterie Lithium-iontová 1200mAh
Vstup na sluchátka 3.5 mm
Wi-Fi 2.4 GHz
Vstup na USB Micro USB
Rozměry 1.73 x 4.44 x 0.47 in (42 x 113 x 12 mm)
Hmotnost 70 g
Záruka 24 měsíců
Návod k obsluze [manual]

Paříž, Tokio, New York - na tom nezáleží!

Překladač Vasco Mini 2 můžete používat všude a bez omezení. Všechno díky tovární SIM kartě - bez smlouvy, bez poplatků, bez limitu! SIM karta umožňuje překladači připojení k našemu hlavnímu serveru, který se nachází v Německu a zároveň zajišťuje, že a Vaše data jsou v bezpečí. Tento server obsluhuje až 6 překládacích zdrojů! Proto jsou překlady tak přesné a Vasco funguje všude tak rychle a efektivně!

Nezáleží na tom, jestli jste v USA nebo v Japonsku. Vasco Mini 2 Vám umožní neomezeně konverzovat v obchodě, na ulici nebo během jednání.

[map_mini]

Sada obsahuje:

  • Vasco Mini 2
  • Mezinárodní SIM karta s internetem zdarma na překládání, navždy.
  • Ochranné pouzdro
  • Kabel USB
  • Nabíječka
  • Návod k obsluze v českém jazyce

Hodnocení

Průměrné hodnocení star star star star star 5

star star star star star 5/5
Karel Vondra , 2020-07-30

rychlé doručení, perfektně a kvalitně zabalené, doporučuji

star star star star star 5/5
Petra Nováková , 2020-06-18

Funguje přesně jako v popisu, překlady jsou přesné a rychlé. Skvělý pomocník v komunikaci.

Řekněte ostatním Váš názor na výrobek

star_border star_border star_border star_border star_border