Překladač Vasco Mini 2

Mluvte ve více než 50 jazycích bez omezení!

 • Internet zdarma a bez limitu na překlady ve 150 zemích světa navždy!
 • překlad řeči ve více než 50 jazycích
 • šikovný tvar, jednoduché ovládání
 • perfektní výslovnost

Archivní produkt

Tato nabídka již není dostupná.

Podívejte se na naše další produkty:

Seznamte se s hlasovým překladačem Vasco Mini 2, který je zde, aby vám pomohl komunikovat po celém světě ve více než 50 jazycích - a je jedno, že nemluvíte žádným z nich. Pomocí kapesního překladače frází Vasco Mini 2 si můžete najít nové přátele kdekoli a kdykoli.

Internet zdarma ve více než 150 zemích

Překladače řeči fungují pouze s připojením k internetu. Kapesní překladač frází Vasco Mini 2 má vestavěnou mezinárodní SIM kartu, která umožňuje bezplatné a neomezené používání internetu na překlady ve více než 150 zemích. Žádné měsíční poplatky, žádné poplatky za obnovení, žádné limity, zcela zdarma, jako nikdo jiný na trhu

Internet zdarma

Jak to funguje?

Stačí, že zapnete zařízení, zvolíte jazyky a můžete začít konverzovat. Vasco Mini 2 rozezná co jste vyslovili, přeloží to do Vámi zvoleného jazyka a pokud má cílový jazyk podporu výslovnosti tak překlad vysloví hlasem rodilého mluvčího.

Kvalitní překladač frází Vasco Mini 2 aranžovaná fotografie play

Elektronický překladač řeči do kapsy

Zapomeňte na zastaralé slovníky a konverzační příručky. Díky Vasco Mini 2 můžete navázat nové známosti kdekoliv na světě. A nemusíte znát žádný cizí jazyk.

Mini 2 překládá rychle a bezchybně. Stačí si zvolit jazyk, ve kterém chcete hovořit a následně si užívat pohodlný rozhovor! A to vše díky zařízení, které se vejde do každé kapsy!

Všechny tyto funkce nám pomohly získat cenu GSMA 2020 Global Mobile Award (GLOMO) v kategorii Best Connected Consumer Device. Porota popsala Vasco Mini 2 jako „Inteligentní, specifický produkt, který rozumí potřeby zákazníků - tato společnost si zachovala jednoduchost a zaměřila se na to, aby kvalitní překladač byl praktický a dobře fungoval při práci.

glomo-award

Odložte slovník a začněte opravdovou konverzaci

Představte si, že jste v zahraničí a potřebujete se zeptat na cestu. Anebo máte obchodního partnera v Číně a nemůžete se domluvit? Všichni to známe. To trapné ticho a neúspěšné pokusy domluvit se rukama a nohama.

Elektronický kapesní překladač frází Vasco je právě na to, aby se takovým situacím předcházelo, protože díky němu trefíte do cíle a promluvíte si s každým a o všem - tak jako byste znali více než 50 jazyků!

obrázek se dvěma osobami a zařízením Vasco

Velmi jednoduché ovládání - funguje okamžitě!

Bojíte se technologií? Odložte tento strach a vezměte do ruky Vasco Mini 2. Díky jeho intuitivnímu menu a velkým tlačítkám je používání zařízení nejnovější generace velmi jednoduché. Navíc! Stačí vytáhnout kvalitní překladač z krabice a začít rozhovor - bez konfigurace, kupování SIM karty - ihned!

Váš osobní učitel cizích jazyků

"Pokud mluvíš s někým v jazyce, kterému rozumí, jde mu to do hlavy. Když s ním mluvíš v jeho jazyce, jde mu to k srdci. “ - Nelson Mandela.

Pomocí překladače Vasco Mini 2 si procvičíte své jazykové dovednosti a dostanete se do srdcí místních lidí. Překládejte a opakujte slova, fráze a celé věty, abyste mluvili přirozeně. Poslouchejte perfektní výslovnost Vasca, aby byl váš přízvuk ještě dokonalejší. Kapesní překladač frází Vasco Mini 2 je velkou pomocí při výuce jazyků.

fialová ikonka s mikrofonem
Přesný mikrofon s redukcí šumů
tmavě modrá ikonka
Internet zdarma na překlady 4G ve 160 zemích
fialová ikonka
Přesná výslovnost jako od rodilého mluvčího
červená ikonka
Velká kapacita baterie - až 160 hod. pohotovostního režimu
tmavě oranžová ikonka
Intuitivní navigace
oranžová ikonka
2” dotyková obrazovka
limetková ikonka
Pevný kryt
zelená ikonka
10 překládacích zdrojů
mátová ikonka
Reproduktor 84 dB pro práci v každých podmínkách
modrá ikonka
Pohodlná, konvexní tlačítka

Kapesní překladač Mini 2 má zabudovanou tovární SIM kartu s internetem bez limitu, a to zcela zdarma na překlady ve více než 150 zemích světa. Bez dodatečných poplatků a navždy.

 • Proč je Vasco Mini 2 tak populární?
 • Internet doživotně zdarma bez omezení
 • 10 různých překladových zdrojů
 • Data uložená v rámci Evropské unie, zašifrována a chráněna
 • Navrženo a vyvinuto v USA
 • Menu je v češtině a dalších 20+ jazycích
 • Zákaznická podpora pro naše zákazníky v češtině

Doživotní aktualizace zdarma

Software Vasco Mini 2 je neustále vylepšován, díky čemu jsou překlady čím dále tím přesnější. Jako dárek od nás získáváte aktualizace systému doživotně zdarma, které stáhnete a nainstalujete pomocí jednoho tlačítka!

Aktualizace zdarma... Update

Vasco Mini 2 podporuje více než 50 jazyků

Rozeznává řeč, překládá a vyslovuje překlad nahlas dokonce i v hlasitém prostředí. Podívejte se na seznam jazyků a funkcí podporovaných zařízením Vasco Mini 2.

[langs_list]

Specifikace

Kvalitní překladač frází Vasco Mini 2 a jeho rozměry
Displej 2”, TFT 240*320
Procesor MT6735
RAM 1 GB
ROM 8 GB
Baterie Lithium-iontová 1200mAh
Vstup na sluchátka 3.5 mm
Wi-Fi 2.4 GHz
Vstup na USB Micro USB
Rozměry 1.73 x 4.44 x 0.47 in (42 x 113 x 12 mm)
Hmotnost 70 g
Záruka 24 měsíců
Návod k obsluze [manual]

Paříž, Tokio, New York - na tom nezáleží!

Kvalitní překladač Vasco Mini 2 můžete používat skoro všude a bez omezení. Všechno díky tovární SIM kartě - bez smlouvy, bez poplatků, bez limitu! Proto jsou naše překlady přesné a Vasco funguje velice rychle a efektivně!

Nezáleží na tom, jestli jste v USA nebo v Japonsku. Vasco Mini 2 Vám umožní neomezeně konverzovat v obchodě, na ulici nebo během jednání.

Zkontrolujte si, zda mluvící překladač Vasco funguje v zemi, do které se chystáte:

Kliknutím na mapu a konkrétní oblast, zobrazíte další podrobnosti o mobilních operátorech, díky kterým mluvící překladač do kapsy Vasco Mini2 funguje tak jak má.

[map_aeris]

Sada obsahuje:

 • Vasco Mini 2
 • Mezinárodní SIM karta s internetem zdarma na překládání, navždy.
 • Ochranné pouzdro
 • Kabel USB
 • Nabíječka
 • Návod k obsluze v českém jazyce