VÁLKA NA UKRAJINĚ A JAK VASCO ELECTRONICS POMÁHÁ OBĚTEM

ukrajinský překladač

Odešlete poptávku na ukrajinský překladač

Pokud vaše organizace potřebuje hlasový překladač pro komunikaci s uprchlíky, napište nám na:
standwithukraine@vasco-electronics.com

V e-mailu uveďte:

  • počet potřebných zařízení
  • název vaší organizace
  • adresu
  • kontaktní osobu
  • počet uprchlíků

Ukrajinský překladač, který pomáhá porozumět uprchlíkům

Gesta jsou důležitá, ale neměli bychom podceňovat sílu slov. A pokud jsou tato slova vyslovena v ukrajinštině, dbáme na to, aby se lidé, kterým se dostává naší podpory, cítili bezpečněji.

Ruská invaze na Ukrajinu způsobila, že mnoho lidí čelí nepředstavitelné tragédii. Musí opustit svůj domov, aby utekli před barbarstvím a krutostí ruských jednotek, aniž by si byli jisti, co přinese zítřek. To, co jim můžeme dát, je pouze náhrada jejich domova a pocitu bezpečí. Válka na Ukrajině nese obrovské utrpení pro obyčejné obyvatele a jistě ocení, že mluvíme v jejich rodném jazyce nebo známe pár vět a slov.

Abychom vám pomohli s touto misí, rádi vám zdarma předáme hlasové překladače Vasco, které nabízejí překlady z ukrajinštiny do češtiny: mluvené, psané a z fotografie.

Být obětí ruské invaze na Ukrajinu a spoléhat se na pomoc cizích lidí je obrovská životní tragédie. Válka na Ukrajině již způsobila mnoho zlého a my můžeme udělat vše pro to, aby se ukrajinští uprchlíci cítili bezpečněji.

válka na ukrajině

Jak pomáhá náš ukrajinský překladač?

Překladače poskytujeme bezplatně nadacím, organizacím, spolkům, nemocnicím atd. Podporovaných organizací každým dnem přibývá. Náš ukrajinský překladač již podporuje několik polských organizací, včetně těch, které se nacházejí na polsko-ukrajinských hranicích.

Zde ve Vasco Electronics se také snažíme Ukrajině pomáhat více způsoby. Podporujeme nadaci Ocalenie a Polish Medical Mission. Válka na Ukrajině má mnoho obětí a s pomocí posledně jmenovaného jsme založili pohotovostní tým PMM Vasco, jehož první misí je přinášet pomoc.

Válka na Ukrajině a pomoc obětem války

Jednoduchá překladatelská aplikace k poskytnutí účinné pomoci nestačí. Zařízení Vasco jsou vybavena několika funkcemi, které pomáhají předcházet nedorozuměním, včetně:

  • Hlasového překladu
  • Překladu fotografií

Avšak ani ten nejlepší překladač nemůže nahradit naši dobrou vůli a podporu. Ruská invaze na Ukrajinu nám ukázala, že tyto hodnoty jsou důležitější než kdy jindy. Buďme proto k uprchlíkům vstřícní a laskaví každý den.

Podmínky vypůjčení naleznete zde.