-20%
Vasco Mini 2

Vasco Mini 2

Mluvte ve více než 50 jazycích bez omezení!

  • Internet zdarma a bez limitu na překlady ve 150 zemích světa navždy!
  • překlad řeči ve více než 50 jazycích
  • šikovný tvar, jednoduché ovládání
  • perfektní výslovnost
Dodání 0 CZK

Dodání 0 CZK

Bezpečná platba

Bezpečná platba

30 dnů na vrácení zboží

30 dnů na vrácení zboží

Cena: 6 503 Kč

Ušetříte: 1 301 Kč

Nová cena

5 203 Kč

Poznejte Vasco Mini 2 - nejnovější překladač řeči, se kterým budete komunikovat bez omezení ve více než 50 jazycích světa. Zcela zdarma a téměř na každém místě ho můžete používat - funguje ve více než 150 zemích světa a to vše díky vestavěné, mezinárodní SIM kartě. Nejsou zde žádné skryté náklady a internet zdarma je navždy. Je to jediné takové řešení!

Nejlepší elektronický překladač na světě

glomo-award

Zapomeňte na zastaralé slovníky a konverzační příručky. Díky Vasco Mini 2 můžete navázat nové známosti kdekoliv na světě. A nemusíte znát žádný cizí jazyk.

Mini 2 překládá rychle a bezchybně. Stačí si zvolit jazyk, ve kterém chcete hovořit a následně si užívat pohodlný rozhovor! A to vše díky zařízení, které se vejde do každé kapsy!

Všechny tyto funkce nám pomohly získat cenu GSMA 2020 Global Mobile Award (GLOMO) v kategorii Best Connected Consumer Device. Porota popsala Vasco Mini 2 jako „Inteligentní, specifický produkt, který rozumí potřeby zákazníků - tato společnost si zachovala jednoduchost a zaměřila se na to, aby překladač byl praktický a dobře fungoval při práci.“

Mini 2 play

Odložte slovník a začněte opravdový rozhovor

Představte si, že jste v zahraničí a potřebujete se zeptat na cestu. Anebo máte obchodního partnera v Číně a nemůžete se domluvit? Všichni to známe. To trapné ticho a neúspěšné pokusy domluvit se rukama a nohama.

Elektronický překladač Vasco je právě na to, aby se takovým situacím předcházelo, protože díky němu trefíte do cíle a promluvíte si s každým a o všem - tak jako byste znali více než 50 jazyků!

vasco mini2

Jak to funguje?

Stačí, že zapnete zařízení, zvolíte jazyky a můžete začít konverzovat. Vasco Mini 2 rozezná co jste vyslovili, přeloží to do Vámi zvoleného jazyka a pokud má cílový jazyk podporu výslovnosti tak překlad i vysloví hlasem rodilého mluvčího.

Velmi jednoduché ovládání - funguje okamžitě!

Bojíte se technologií? Odložte tento strach a vezměte do ruky Vasco Mini 2. Díky jeho intuitivnímu menu a velkým tlačítkám je používání zařízení nejnovější generace velmi jednoduché. Navíc! Stačí vytáhnout překladač z krabice a začít rozhovor - bez konfigurace, kupování SIM karty - ihned!

icon1
Přesný mikrofon s redukcí šumů
icon2
Internet zdarma na překlady 4G ve 160 zemích
icon3
Přesná výslovnost jako od rodilého mluvčího
icon4
Velká kapacita baterie - až 160 hod. pohotovostního režimu
icon5
Intuitivní navigace
icon6
2” dotyková obrazovka
icon7
Pevný kryt
icon8
5 překládacích zdrojů
icon9
Reproduktor 84 dB pro práci v každých podmínkách
icon10
Pohodlná, konvexní tlačítka

Vítěz žebříčků

Důvěřujte odborníkům. Neexistuje lepší překladač řeči než Vasco Mini 2. Nejsou přesnější překlady, které navíc funguji tak rychle. A nikdo jiný Vám nedá možnost používat zařízení zdarma a bez omezení. Mini 2 opět vyhrálo žebříček nejlepších elektronických překladačů!!

Proč je Vasco Mini 2 nejlepším překladačem na světe?

Mini 2 jako jediný překladač na světě má tovární SIM kartu s internetem bez limitu zdarma na překlady ve více než 150 zemích světa. Navždy. Bez dodatečných poplatků.

Navíc se zařízení připojuje k 5 různým serverům na 5 různých kontinentech, díky čemu je překlad téměř okamžitý. Vasco Mini 2 překládá také s větší přesností než ostatní zařízení tohoto typu, protože využívá 5 různých překládacích motorů, kdy si zvolí pro daný jazykový pár vždy ten nejvhodnější.

Aktualizace doživotně zdarma

Software Vasco Mini 2 je neustále vylepšován, díky čemu jsou překlady čím dále tím přesnější. Jako dárek od nás získáváte aktualizace systému doživotně zdarma, které stáhnete a nainstalujete pomocí jednoho tlačítka!

Aktualizace doživotně zdarma... Update

Vasco Mini 2 podporuje více než 50 jazyků

Rozeznává řeč, překládá a vyslovuje překlad nahlas dokonce i v hlasitém prostředí. Podívejte se na seznam jazyků a funkcí podporovaných zařízením Vasco Mini 2.

[langs_list]

Specifikace

Mini 2 Rozměry
Displej 2”, TFT 240*320
Procesor MT6735
RAM 1 GB
ROM 8 GB
Baterie Lithium-iontová 1200mAh
Vstup na sluchátka 3.5 mm
Wi-Fi 2.4 GHz
Vstup na USB Micro USB
Rozměry 1.73 x 4.44 x 0.47 in (42 x 113 x 12 mm)
Hmotnost 70 g
Záruka 24 měsíců
Návod k obsluze [manual]

Paříž, Tokio, New York - na tom nezáleží!

Překladač Vasco Mini 2 můžete používat všude a bez omezení. Všechno díky tovární SIM kartě - bez smlouvy, bez poplatků, bez limitu! SIM karta umožňuje se překladači připojit k naším serverům, které se nacházejí na všech kontinentech a obsluhují až 5 překládacích zdrojů! Proto jsou překlady tak přesné a Vasco funguje všude tak rychle a efektivně!

Nezáleží na tom, jestli jste v USA nebo v Japonsku. Vasco Mini 2 Vám umožní neomezeně konverzovat v obchodě, na ulici nebo během jednání.

[map_mini]

Sada obsahuje:

  • Vasco Mini 2
  • Mezinárodní SIM karta s internetem zdarma na překládání, navždy.
  • Kabel USB
  • Nabíječka
  • Návod k obsluze v českém jazyce

Řekněte ostatním Váš názor na výrobek

star_border star_border star_border star_border star_border