FAQ - často kladené otázky

baner

Ano, Vasco Mini 2 se automaticky připojuje k mobilním sítím ve více než 150 zemích zdarma. To znamená, že máte neomezené překlady po celou dobu životnosti zařízení. Vezměte prosím na vědomí, že zařízení můžete použít pouze k překladům, nikoli k surfování po webu. Zařízení také nesmí být používáno pro jiné komerční účely.

Překlady jsou neomezené po dobu životnosti zařízení.

Vasco Mini 2 překladač nevyžaduje žádné dobíjení. Za zařízení zaplatíte jednou a poté navždy použijete vestavěnou SIM kartu.

Ne, SIM kartu lze použít pouze s Vasco Mini 2 a používat pouze pro překlady.

Vasco Mini 2 je hlasový překladač a protože zařízení používá nejlepší zařízení rozpoznávání řeči na světě, nemusíte nic psát.

Elektronické překladače Vasco potřebují připojení k internetu, to proto aby přístroj rozpoznal hlas a překládal. Vestavěná SIM karta vám však umožňuje používat kterýkoli z našich překladatelů bez nutnosti WiFi ve 150 různých zemích po celém světě. Je to proto, že se SIM karta připojí k místním mobilním sítím. A když používáte Vasco Mini 2, nemusíte se obávat ŽÁDNÝCH DODATEČNÝCH NÁKLADŮ, protože vestavěná SIM karta nabízí internet zdarma ve 150 různých zemích. Samozřejmě se můžete také připojit k místní síti Wi-Fi, pokud je to preferováno (například v oblastech, kde nemusí být pokrytí mobilními telefony).

Vasco Translator Mini 2, 4 ”, 5” a 7 ”jsou pouze hlasové a textové překladače. Vasco Traveler má více funkcí, například schopnost telefonovat, vestavěné cestovní průvodce a navigaci GPS. Vasco Solid, byl navržen tak, aby byl odolný vůči vodě, nárazům a vniknutím prachu. Na našem webu si můžete snadno porovnat jakýkoliv model výběrem možnosti „přidat k porovnání“.

Vše v závislosti na modelu s jakým pracujete. Otevřete nabídku nebo přejděte na nastavení zařízení. Vyhledejte „Nastavení WiFi“. Klepněte na přepínač WiFi On / Off. Vyberte bezdrátovou síť ze seznamu. Pokud se zobrazí výzva, zadejte síťové heslo a potvrďte „OK“. Překladač Vasco si automaticky pamatuje všechny WiFi sítě, ke kterým je připojen, a také heslo.

Pozor! Vasco Mini 2 je vybaven neomezenou SIM kartou a není nutné dobíjení. Další elektronické překladače společnosti Vasco naleznete na adrese http://www.vasco-sim.com. Vyberte částku na jakou chcete dobít, zadejte číslo svého zařízení a klikněte na tlačítko Koupit.

Vaše číslo Vasco je také vaše SIM karta a telefonní číslo (pokud zařízení funguje jako telefon). Najdete jej v krabici, ve které vám zboží přišlo, pod krytem baterie nebo v nabídce vašeho překladače.

Je to možné pouze na zařízení Vasco Traveler 5 “. Budete potřebovat váš účet Google.

Ano, můžete, ale může to způsobit dodatečné finanční náklady.

Ano, ve Velké Británii můžete používat vlastní SIM kartu.

Pro dosažení nejlepších výsledků se připojuje k 5 různým překladovým serverům, takže i když nejde o slovník se stanoveným množstvím slov, měl by být schopen přeložit každé slovo v jazyce, který překládáte, pokud je to skutečné slovo v tomto jazyce.

Obvykle za 10 $ můžete přeložit ca. 5 000 vět o průměrné délce. To znamená, že cena jedné věty se pohybuje kolem 0,2 centu (ne dolarů, centů!). S Vasco Mini 2 jsou všechny překlady zcela zdarma ve 150 různých zemích, kde SIM pracuje.

Neustále pracujeme nad přidáváním nových jazyků, proto se nové jazyky často objevují po aktualizaci softwaru ve vašem zařízení. Aktualizace vašeho zařízení jsou zdarma po celý život.

Ano, váš hlasový překladač by měl fungovat všude tam, kde je dostupné pokrytí mobilní sítí. Úplný seznam 150+ zemí, kde Vasco působí, najdete na našem webu.

Překladače Vasco fungují ve více než 150 různých zemích. Všechny země najdete na mapě na našem webu.

Ano, pro jakýkoli podporovaný jazyk. Kompletní seznam podporovaných jazyků, včetně informací o výslovnosti a rozpoznávání řeči, najdete v popisech produktů na našich webových stránkách.

Závisí to především na modelu a způsobu používání zařízení. U plně nabitého řečového překladače Vasco v pohotovostním režimu baterie obvykle vydrží 4-10 dnů. Pokud jej používáte pro překlady příležitostně, baterie vydrží 2-4 dny. Pokud používáte překladač non-stop, baterie vydrží 4-10 hodin.

Není-li zařízení delší dobu používáno, může dojít k úplnému vybití baterie a zařízení nemusí po připojení nabíječky reagovat. Je to zcela normální a běžné. Nechte nabíječku připojenou k zařízení, dokud se na displeji neobjeví symbol nabíjení baterie. Může to trvat až několik minut. Chcete-li prodloužit životnost baterie, snažte se aby nedosáhla k této fázi. Přemýšlejte o tom stejně, jako o baterii ve vašem autě - pokud nějakou dobu nejedete autem, baterie se vybije a vy budete muset auto opět nastartovat a baterii dobít. Zařízení používejte tak často jak jen to půjde, aby nedošlo k úplnému vybití.

Ano, přesně tak funguje překladač Vasco. Vysoce kvalitní, nativní výslovnost je podporována ve většině jazyků, a ty najdete na našem webu, kde je úplný seznam podporovaných jazyků. Mnoho překladačů Vasco překládá text na přímo. Některé překladače mohou dokonce pořizovat obrázky textu a překládají je skenováním.

Všechny překladače řeči Vasco mají přesnost překladu až 96%, takže pokud dosahujete špatných výsledků, je to pravděpodobně proto, že nemluvíte nahlas nebo dostatečně výrazně nebo používáte slang nebo jiný hovorový projev. Je také možné, že začnete mluvit příliš brzy nebo tlačítko uvolníte příliš brzy.

Je to proto, že naše zařízení používají k překladům až pět online hlavních překladačů a také online rozpoznávací zařízení řeči. Abychom dosáhli co nejvyšší přesnosti překladu, vybrali jsme tuto možnost. Vzhledem k tomu, že máme servery na pěti kontinentech a můžete se s Vasco připojit k mobilním sítím ve 150 různých zemích, jste schopni pracovat s překladačem opravdu kdekoli. Můžete se samozřejmě připojit také k jakékoli dostupné wifi síti.

Obvykle ano. Po překročení hranice můžete také sami urychlit hledání mobilní sítě. Chcete-li tak učinit, jednoduše restartujte zařízení.

Většina našich zákazníků tvrdí, že překladače Vasco jsou nejlepšími překladači řeči na světě. To, co nás odlišuje od konkurence, je použití najednou pěti různých online překladačů (které zajišťují vysoce přesné překlady), uživatelsky přívětivého rozhraní a SIM karty, která zajišťuje spolehlivý provoz téměř kdekoliv na světě (150 zemí). Různá zařízení nabízejí různé výhody, a příkladem je Vasco Solid, který je skvělý pro ty, kdo si ji vezmou na cestu třeba i do divočiny. Všechny Vasco překladače jsou neuvěřitelně kvalitní a používají se ve vládních projektech, nebo v vojenských a lékařských institucích.

Ano. Ikona visacího zámku znamená, že síť WiFi, kterou chcete použít, je zabezpečena heslem. Pokud máte heslo, zvolte název sítě a zadejte heslo. Poté zvolte „ok“ a použijte zařízení. Pokud neznáte heslo, kontaktujte poskytovatele sítě.

Pokud po překročení hranice nemáte přístup k internetu, zkuste překladač restartovat - jednoduše jej vypněte a znovu zapněte. Tím se zrychlí přihlášení do nové sítě GSM.

Obnovením výchozího nastavení, vymažete všechna nastavení definovaná výrobcem - tato nastavení jsou nezbytná pro správnou funkci zařízení. Varujeme vás proto před provedením této akce. Pokud jste již z nějakého důvodu tuto funkci spustili, kontaktujte náš tým zákaznické podpory a požádejte o další pomoc.

Nejprve se ujistěte, že máte zapnutý internetový datový roaming. V závislosti na modelu otevřete nabídku nebo přejděte do nastavení zařízení. Najděte symbol. Zvolte a podržte ikonu, poté vstoupíte do „Nastavení mobilní sítě“. Zvolte přepínač Zap / Vyp vedle „Datový roaming“ a tímto povolíte na internetové datové služby. Můžete také zkontrolovat, zda jste náhodně nezapnuli režim “letadlo”.

Pokud je k dispozici nová verze softwaru, zobrazí se vám o tom informace a poté zvolte „Prověřit aktualizace“, které najdete pod ... Pro aktualizaci zařízení, stažení a instalaci aplikace, zvolte „OK“ a restartujte zařízení. Pokud neexistují žádné nové aktualizace, zobrazí se informace „Žádné nové aktualizace“.

Pokud má vaše domácí síť nastavené zabezpečení ve formě hesla, zkontrolujte, zda jste zadali správné heslo. Nezapomeňte, že heslo může rozlišovat velká a malá písmena. Pokud je heslo správné, mělo by to fungovat bez problémů, ale pokud z nějakého důvodu problémy přetrvávají, kontaktujte náš tým zákaznické podpory.

Zkuste vypnout a zapnout WiFi nebo restartovat zařízení. Poté znovu zadejte heslo pro WiFi. Pokud ani poté nefunguje, kontaktujte náš tým zákaznické podpory.

Pokud jste omylem změnili jazyk ovládání vašeho zařízení na jazyk, kterému nerozumíte dostatečně dobře, obraťte se na náš tým zákaznické podpory, který vám pomůže s tímto procesem nastavení jazyka.

Nejprve zkontrolujte úroveň hlasitosti stisknutím tlačítka „Hlasitost +“. Pokud je nastaven správně, ujistěte se, že překlad řeči je k dispozici pro vybraný jazyk. Úplný seznam najdete na našem webu (stačí přejít na prodejní stránku zařízení, které vlastníte). Pokud jsou obě tyto podmínky splněny a překladatel stále nepřečte nahlas překlady, kontaktujte náš tým zákaznické podpory.

Chcete-li dobít váš účet, navštivte stránku http://www.vasco-sim.com. Vyberte podle potřeby dobíjecí částku, zadejte číslo svého zařízení (pokud jej neznáte, najdete jej v nastavení i v poli, do kterého zařízení původně přišlo), a zvolte „Koupit“. Pamatujte, že Vasco Mini 2 je překladač s neomezeným počtem dat, takže není nutné žádné dodatečné dobíjení.

Ne, není. Pokud obnovíte tovární nastavení vašeho Vasco překladače, ztratíte jeho funkce.

Zůstatek můžete zkontrolovat na „zůstatek účtu“ v hlavní nabídce.

Jsme společnost, která není lhostejná k životnímu prostředí. Z tohoto důvodu neposíláme faktury poštou. Vaše elektronická faktura bude zaslána na e-mailovou adresu uvedenou při nákupu a tak si ji kdykoliv můžete vytisknout pro své potřeby. Pokud ji nenajdete, kontaktujte nás a my ji opětovně odešleme.

Ano, můžete platit převodem, platební bránou nebo dobírkou při převzetí objednávky.

Ano, můžete zavolat na naši zákaznickou podporu a zadat objednávku telefonicky. Můžete také platit kreditní kartou telefonicky.

Ano. Máme kancelář v Českém Těšíně. Podrobnosti naleznete v záložce s kontakty.

V České republice je standardní dodací lhůta 2–3 pracovní dny. Pokud je špatné počasí nebo špatné silniční podmínky, může to trvat déle. Pokud si přejete, aby vaše zásilka byla doručena rychleji, můžete si vždy vybrat možnost expresního doručení, což obvykle znamená, že vaše objednávka bude doručena do jednoho pracovního dne, v závislosti na poštovním směrovacím čísle (pozn.: pokud není špatné počasí nebo špatné silniční podmínky)

Vrácení platby za nákup (což je v souladu s právem EU - směrnice 2011/83 / EU) může trvat až 14 dnů ode dne, kdy jsme obdrželi zakoupené zařízení. Obvykle však vracíme peníze mnohem rychleji. Mějte však na paměti, že jsme povinni vrátit peníze stejnou cestou, kterou jsme je obdrželi: na stejnou kreditní kartu / bankovní účet, jaký jste použili pro nákup.

Ne, nevracíme poštovné, pouze peníze za produkt do 14 dnů od obdržení objednávky.

Ano. Pokud svůj nákup vrátíte do 14 dnů, obdržíte peníze zpět.